Centrální jednotky a příslušenství

1. Centrální jednotky

Centrální jednotka LZ

LZTato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Je dodávána ve třech variantách maximálního proudového odběru 2,5, 24 a 30 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC až do šesti větracích skupin. Je dodávána v plastovém i v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 30. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka VENT 3/6

VENT 3,6Tato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Je dodávána ve třech variantách maximálního proudového odběru 3 A a 6 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC do jedné větrací skupiny. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 20. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka VENT-61

VENT-61Tato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Maximální proudový odběr je 6 A. Lze na ní napojit pohony na 230 V AC v jedné větrací skupině. Je dodávána v plastovém krytu na povrch (š x v x h) 180 x 180 x 60 mm. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka LZM

LZMTato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Je modulární a je možné ji sestavit na míru. Je dodávána ve čtyřech variantách maximálního proudového odběru 5, 10, 24 a 48 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v libovolném množství větracích skupin. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka CRM1

CRM 1Tato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Maximální proudový odběr je 4 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v jedné větrací skupině. Je dodávána v plastovém krytu na povrch (š x v x h) 197 x 148 x 79 mm. Třída ochrany je IP 20. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka CRM2

CRM 1, 2Tato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Maximální proudový odběr je 7 A. Lze na ní napojit pohony na 230 V AC v jedné větrací skupině. Je dodávána v plastovém krytu na povrch (š x v x h) 197 x 148 x 79 mm. Třída ochrany je IP 20. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka KH

Centrální jednotka KHTato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Maximální proudový odběr je 4 A. Lze na ní napojit pohony na 230 V AC až do šesti větracích skupin. V případě potřeby je možné dodat ještě ve variantě s dálkovým ovladačem. Je dodávána v plastovém krytu na povrch (š x v x h) 240 x 190 x 120 mm. Třída ochrany je IP 43. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka KL

Centrální jednotka KLTato centrální jednotka je určena pro ovládání pohonů oken a světlíků v systému denního větrání. Maximální proudový odběr je 2 A, 4 A a 6 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC až do šesti větracích skupin. V případě potřeby je možné dodat ještě ve variantě s dálkovým ovladačem. Je dodávána v plastovém krytu na povrch (š x v x h) 240 x 190 x 120 mm. Třída ochrany je IP 43. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


2. Příslušenství

Elektrický zámek ZVE-UNI

Zámek ZVE-UNITento elektrický zámek je možné použít na všechny typy oken na denní i požární odvětrání. Umožňuje zvýšení přítlačného tlaku u vysokých a širokých okenních křídel a zajišťuje mechanické uzavření. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Třída ochrany je IP 40. Barevné provedení je v eloxové.

Technický list ke stažení (PDF)


Větrací tlačítko žaluziové ABB

Větrací tlačítko žaluziové ABBToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se buď na povrch nebo do zdi. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Větrací tlačítko na klíč SE

Větrací tlačítko na klíč SEToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se na povrch. Barevné provedení je v černošedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Větrací tlačítko na klíč ST/UP

Větrací tlačítko na klíč ST-UPToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se do zdi. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor vítr-déšť AM-100

AM-100Tento detektor větru a deště je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru a dešti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300, EMB 8000 a LZ. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v černé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště AM-210

AM-210Tento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300, EMB 8000 a LZ. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v černé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor vítr-déšť WTS-892

Detektor vítr-déšť WTS 892Tento detektor větru a deště je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru a dešti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště WS-890

Detektor deště WS 890Tento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor větru WS

Detektor větru WSTento detektor větru je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: CRM1 a CRM2. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště RS

Detektor deště RSTento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: CRM1 a CRM2. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor větru V1

Detektor větru V1Tento detektor větru je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: KH a KL. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště NRS1

NRS1Tento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: KH a KL. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Termostat TE

Termostat THTento termostat je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na vnitřní teplotě pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61,LZM, CRM1 a CRM2. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Hydrostat HYG

Hydrostat HYGTento hydrostat je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na vnitřní vlhkosti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)

↑ Nahoru

Partneři