Centrální jednotky a příslušenství

1. Centrální jednotky

Centrální jednotka EMB 7300

EMB 7300Tato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken, dveří a světlíků v systému požárního odvětrání s možností denního větrání. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Je dodávána ve čtyřech variantách maximálního proudového odběru 2,5, 5, 10 a 20 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v jedné požární a v max. dvou větracích skupinách. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 30 a IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka EMB 8000

EMB 8000Tato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken, dveří a světlíků v systému požárního odvětrání s možností denního větrání. Je modulární a je možné ji sestavit na míru. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Je dodávána v pěti variantách maximálního proudového odběru 5, 10, 24, 48 a 72 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v libovolném množství požárních i větracích skupin. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka SHEV 3 AP

Tato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken, dveří a světlíků v systému požárního odvětrání s možností denního větrání. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Maximální proudový odběr je 3 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v jedné požární i větrací skupině. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch (š x v x h) 320 x 300 x 85 mm. Třída ochrany je IP 20. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka SHEV 6 AP

SHEV 6 APTato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken, dveří a světlíků v systému požárního odvětrání s možností denního větrání. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Maximální proudový odběr je 6 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v jedné požární i větrací skupině. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch (š x v x h) 301 x 444 x 85 mm. Třída ochrany je IP 20. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka ESM

Tato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken, dveří a světlíků v systému požárního odvětrání s možností denního větrání. Je modulární a je možné ji sestavit na míru. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Je dodávána ve čtyřech variantách maximálního proudového odběru 10, 24, 48 a 72 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v libovolném množství požárních i větracích skupin. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch v různých rozměrech. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Centrální jednotka ESM-10/1-1 RDA

ESM-10-1-1 RDATato centrální jednotka je určena pro ovládání a zálohování pohonů oken a světlíků v systému požárního odvětrání „přetlakové“ s možností denního větrání. K centrální jednotce je ještě dodáván senzor tlaku DDS-10/50. Obsahuje záložní zdroj na 72 hodin. Maximální proudový odběr je 10 A. Lze na ní napojit pohony na 24 V DC v jedné požární i větrací skupině. Je dodávána v ocelovém krytu na povrch (š x v x h) 400 x 600 x 200 mm. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


2. Příslušenství

Hlavní požární tlačítko HSE

HSEToto požární tlačítko je určeno k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300 a EMB 8000. Obsahuje tři LED diody a tlačítko s funkcí „reset“. Instaluje se na povrch. Je možné si vybrat z pěti barevných provedení: oranžová, červená, žlutá, modrá a šedá.

Technický list ke stažení (PDF)


Vedlejší požární tlačítko HSE N

HSE NToto požární tlačítko je určeno k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300 a EMB 8000. Obsahuje jednu LED diodu. Instaluje se na povrch. Je možné si vybrat z pěti barevných provedení: oranžová, červená, žlutá, modrá a šedá.

Technický list ke stažení (PDF)


Hlavní požární tlačítko HE 082

Hlavní požární tlačítko HE0 82Toto požární tlačítko je určeno k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6 a ESM. Obsahuje tři LED diody a tlačítko s funkcí „reset“. Instaluje se na povrch. Je možné si vybrat ze čtyř barevných provedení: oranžová, žlutá, modrá a šedá.

Technický list ke stažení (PDF)


Vedlejší požární tlačítko HE 081

Vedlejší požární tlačítko HE 081Toto požární tlačítko je určeno k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6 a ESM. Obsahuje jednu LED diodu a tlačítko s funkcí „reset“. Instaluje se na povrch. Je možné si vybrat ze čtyř barevných provedení: oranžová, žlutá, modrá a šedá.

Technický list ke stažení (PDF)


Vedlejší požární tlačítko GW 42

Vedlejší požární tlačítko GW 42Toto požární tlačítko je určeno k ručnímu spuštění systému požárního odvětrání.  Instaluje se na povrch. Barevné provedení je v červené.

Technický list ke stažení (PDF)


Optický detektor kouře AM-520

AM-520Tento detektor kouře je určen k automatickému spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300 a EMB 8000. Instaluje se na povrch. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Optický detektor kouře RM-3000

Detektor kouře RM 3000Tento detektor kouře je určen k automatickému spuštění systému požárního odvětrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6 a ESM. Instaluje se na povrch. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Elektrický zámek ZVE-UNI

Zámek ZVE-UNITento elektrický zámek je možné použít na všechny typy oken na denní i požární odvětrání. Umožňuje zvýšení přítlačného tlaku u vysokých a širokých okenních křídel a zajišťuje mechanické uzavření. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Třída ochrany je IP 40. Barevné provedení je v eloxové.

Technický list ke stažení (PDF)


 

Větrací tlačítko žaluziové ABB

Větrací tlačítko žaluziové ABBToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se buď na povrch nebo do zdi. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Větrací tlačítko na klíč SE

Větrací tlačítko na klíč SEToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se na povrch. Barevné provedení je v černošedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Větrací tlačítko na klíč ST/UP

Větrací tlačítko na klíč ST-UPToto větrací tlačítko je určeno pro ovládání pohonů pro účely denního větrání. Instaluje se do zdi. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor vítr-déšť AM-100

AM-100Tento detektor větru a deště je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru a dešti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300, EMB 8000 a LZ. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v černé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště AM-210

AM-210Tento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: EMB 7300, EMB 8000 a LZ. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v černé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor vítr-déšť WTS-892

Detektor vítr-déšť WTS 892Tento detektor větru a deště je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na síle větru a dešti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Detektor deště WS-890

Detektor deště WS 890Tento detektor deště je určen pro automatické ovládání pohonů signalizací deště pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Třída ochrany je IP 65. Barevné provedení je v šedé.

Technický list ke stažení (PDF)


Termostat TE

Termostat THTento termostat je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na vnitřní teplotě pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)


Hydrostat HYG

Hydrostat HYGTento hydrostat je určen pro automatické ovládání pohonů v závislosti na vnitřní vlhkosti pro účely denního větrání. Lze napojit pouze na tyto centrální jednotky: SHEV 3, SHEV 6, ESM, VENT 3, VENT 6, VENT-61 a LZM. Barevné provedení je v bílé.

Technický list ke stažení (PDF)

↑ Nahoru

Partneři