Ramenové otvírače pro automatické větrání

Ramenové otvírače pro automatické otevírání a zavírání oken i světlíků fungují na ramenním mechanismu, který umožňuje otáčení okenního křídla kolem jeho osy. Pákové otvírače oken zajišťují manipulaci s různými typy oken a světlíků, včetně těch umístěných ve větší výšce nebo na obtížně dostupných místech. Ramenové otvírače na elektrický pohon zajistí otevírání oken a to za plynulého i tichého pohybu okenních křídel. Jsou ideálním řešením pro automatizaci denního větrání i požárního odvětrání v různých typech budov - od rodinných domů a bytů po komerční a průmyslové objekty.

pákový otvírač oken

Ramenový pohon FOLDING ARM² pro automatické větrání

Tento pohon je možné použít na všechny typy oken i na světlíky na denní i požární odvětrání. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Zdvih pohonu je 710mm nebo 530mm. Síla v tahu a tlaku je možná ve třech variantách 500, 800 a 1000N. Pohon automaticky obsahuje funkci synchro. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v eloxové.

rameno k elektrickému ovládání světliků

Ramenový pohon světlíkový FOLDING ARM² pro automatické větrání

Tento pohon je vhodný pro světlíky na denní i požární odvětrání. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Zdvih pohonu je 1200mm. Síla v tahu a tlaku je 550N. Pohon automaticky obsahuje funkci synchro. Třída ochrany je IP 54. Barevné provedení je v eloxové.

pákový otvírač oken a dveří s otvíráním dovnitř

Ramenový pohon FTA 600 DF pro automatické větrání

Tento pohon je vhodný pro okna a dveře otvíravé dovnitř o velké úhly na denní i požární odvětrání. Hlavní předností je, že pohonu stačí minimální prostor v interiéru a pokud je okno umístěno ve špaletě, není nutné v ní zasekávat kapsu pro konzole. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Úhel otevření je 0 – 93º. Otevírací síla je 600N. Třída ochrany je IP 32. Barevné provedení je v eloxové.

pákový pohon otvírače oken a dveří pro otvírání dovnitř

Ramenový pohon FTA 600 GF pro automatické větrání

Tento pohon je vhodný pro okna a dveře otvíravé ven o velké úhly na denní i požární odvětrání. Hlavní předností je, že pohonu stačí minimální prostor v interiéru. Vyrábí se v napětí 24 V DC. Úhel otevření je 0 – 93º. Otevírací síla je 600N. Třída ochrany je IP 32. Barevné provedení je v eloxové.