Služby

S prodejem a dodávkou nabízených produktů jsme schopni Vám zajistit taktéž služby s těmito produkty související. Samozřejmostí pro naši práci je individuální přístup k potřebám zákazníka a taktéž profesionalita. Mezi naše základní služby patří montáž, revize a servis. Provádíme je po celé České republice.

Montáže pro nás zajišťují zkušení pracovníci, kteří se v této oblasti pohybují již více než 15 let. K montáži, při které se snažíme být flexibilní vůči Vašim časovým možnostem, je součástí také základní proškolení týkající se ovládání nainstalovaných produktů.

Po montáži nabízíme pro naše zákazníky následnou péči – revize. Jedná se o pravidelné kontroly funkčnosti nejen námi nainstalovaných produktů. Zejména v případě požárního odvětrání jsou tyto revize velmi důležité a ze zákona vyžadované.

V případě nějakých problémů se zakoupenými produkty, např. v důsledku špatného užívání, chybné svépomocné montáže, jsme schopni Vám zajistit odborný servis. Dbáme na rychlém řešení situace, což je pro Vás zajisté důležitým aspektem při výběru Vašich dodavatelů.

Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, ať už z oblasti služeb nebo produktů, neváhejte nás kontaktovat.