O nás

Naše společnost PK otvírače oken s.r.o. působí na trhu již od roku 2012.

Máme velmi zkušený tým pracovníků s dlouholetou praxí v oboru.

PK otvírače oken s.r.o. Vám nabízí otvírače oken a systémy požárního odvětrání od renomovaných dodavatelů z Evropské unie. Tyto produkty jsou velmi kvalitní, cenově dostupné a my s nimi máme dobré zkušenosti.

Samozřejmostí jsou taktéž služby pro vás, jež jsou s těmito produkty spojeny. Zajišťujeme montáže a základní proškolení týkající se jejich ovládání, které provádějí naši montážníci mající zkušenost s nabízeným sortimentem více než 20 let. Zaručujme, že se s firmou PK otvírače oken setkáte s profesionalitou a samozřejmě flexibilitou, která je pro Vaše podnikání jistě také důležitým aspektem.

Při naší práci klademe důraz zejména na individuální, rychlý a profesionální přístup. Na zákaznících nám záleží, proto nabízíme nejen obchod, ale taktéž následnou péči o zákazníky. Můžete se na nás tedy obrátit s jakýmikoliv problémy týkající se našich produktů či služeb a my se je budeme snažit co nejdříve a co nejekonomičtěji vyřešit. S následnou péči o naše zákazníky jsou spojeny taktéž revize, které zajišťujeme.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pavel Kořínek

jednatel společnosti

mobil: +420 734 259 259
e-mail: obchod@pkotviraceoken.cz

foto Kořínek