Mechanické otvírače oken pro kanceláře

V roce 2019 jsme se podíleli na vylepšení pracovního prostředí pro komplex kanceláří v pražských Stodůlkách. Do jejich prostor jsme dodali a nainstalovali celkem dvanáct kusů mechanických otvíračů oken, které jsou navrženy pro denní přirozené větrání prostřednictvím sklopných oken.

Náš praktický zámkový otvírač přináší při manipulaci s okny jednoduchost a pohodlí. A to díky kličce, která umožňuje intuitivní ovládání a plynulé otevírání dovnitř sklopných oken. Mechanismus zámkového otvírače může pracovat s lankem nebo spirálovým kabelem, který je pevně veden v ocelové trubce potažené PVC. Výhodou varianty skládanky se spirálovým kabelem je například možnost ovládat více oken prostřednictvím takové kličky najednou. Obě verze samozřejmě zajišťují nejen spolehlivé, ale i dlouhodobě funkční provozní vlastnosti. Díky nízké tlačné síle potřebné k otevření oken je manipulace s nimi snadná a pohodlná.

Tento elegantní mechanismus nejenže plní svou základní funkci, ale také zvyšuje efektivitu a pohodlí v pracovním prostředí. Věříme, že jsme tak přispěli k celkovému zlepšení pracovního prostředí a produktivity.

Datum realizace: září 2019
Místo realizace: Praha 13