Požární odvětrání schodišť bytového domu v Mladé Boleslavi

Pro bytové domy v ulici 17.listopadu v Mladé Boleslavi jsme v roce 2021 úspěšně implementovali systém požárního odvětrání schodišť. Tento krok výrazně zvýšil bezpečnost budovy v případě vzniku požáru. Umožňuje efektivní odvod kouře, tepla a toxických plynů ven z objektu. Naše řešení tak významně přispívá k ochraně životů a majetku v případě nouze.

Instalací elektrických řetězových pohonů KSA na výklopná okna ve schodišti jsme zabezpečili pohodlné a spolehlivé automatické větrání pomocí elektrického otevírání oken. Tyto pohony jsou speciálně navrženy pro okna umístěná na střechách, a to jak se závěsem okenního křídla dole či nahoře. Jejich univerzální použitelnost umožňuje nejen požární, ale i běžné denní větrání prostor. Síla tahu a tlaku pohonů je závislá na vybraném typu zdvihu.

Pro klienta jsme se snažili navrhnout nejefektivnější a zároveň cenově nejvýhodnější řešení, které přináší jak komfort, tak i zajištění bezpečnosti. Hasiči, kteří by případně museli do budovy vniknout, nyní disponují lepšími podmínkami pro rychlý a efektivní zásah.

Těší nás důvěra našich klientů při plánování a implementaci řešení spojeného s bezpečností jejich nemovitosti a osob žijících v ní. Podívejte se na fotky z realizace.

Datum realizace: leden 2021
Místo realizace: Mladá Boleslav